Poliçeniz Hakkında Bilmeniz Gerekenler

icon-1
Kredi Kartı ile Ödeme

Eğer poliçenizin prim ödemesini kredi kartı ile gerçekleştirdiyseniz, poliçeniz bize bildirmiş olduğunuz e-posta adresinize otomatik olarak iletilmiştir, lütfen kontrol ediniz.

icon-3
E-posta Yoluyla Poliçe Teslimatı

Ödeme işlemleriniz tamamlandığında; poliçeniz, bize bildirmiş olduğunuz e-posta adresinize otomatik olarak iletilir. Poliçenizin PDF formatında çıktısını bilgisayarınızdan alabilir, aslı gibi kullanabilirsiniz. Bu doküman tam olarak geçerli bir poliçe hükmünde olup posta ile gönderilen poliçeden hiç bir farklı bulunmamaktadır.

icon-4
Poliçem e-posta hesabıma ulaşmadı?

Poliçenizi e-posta adresinizde göremiyorsanız lütfen önemsiz e-posta (spam) klasörünüzü de kontrol ediniz.
Poliçenizin belirttiğiniz e-posta adresinize ulaşmadığından eminseniz, kişisel sigorta danışmanınıza verdiğiniz e-posta adresinizin kontrolünü sağlamak için lütfen 0850 555 55 55 numaralı 7/24 Sigorta Danışmanlığı Merkezimizi arayınız.

icon-5
Kargo Yoluyla Poliçe Teslimatı

Poliçenizin aynı zamanda kargo yoluyla tarafınıza teslimini istediyseniz, kargonuz 7 iş günü içinde adresinize ulaşacaktır. Kargo takibinizi buradan yapabilirsiniz.

icon-6
Poliçem elime ulaşmadı?

Poliçeniz, 7 iş günü içerisinde belirttiğiniz adrese teslim edilmediyse 0850 555 55 55 numaralı 7/24 Sigorta Danışmanlığı Merkezimizi arayarak güncel adres bilgilerinizin veya kargo teslim isteğinizin sistemde kontrolünü sağlayabilirsiniz.

icon-7
Generali Her Zaman Yanınızda

Kişisel Sigorta Danışmanlığı Merkezimizi her türlü sorunuz ve ihtiyacınız için 0850 555 55 55 numaralı telefonumuzdan 7/24 arayabilirsiniz.