Poliçeniz Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Kredi Kartı ile Ödeme
Kredi Kartı ile Ödeme

Prim ödemesini mobil uygulamamızdan, çağrı merkezimizden veya acentelerimizden kredi kartıyla yapabilirsiniz.Poliçenize e-posta adresinizden veya mobil uygulamamızdan ulaşabilir ve indirebilirsiniz.

E-posta Yoluyla Poliçe Teslimatı
E-posta Yoluyla Poliçe Teslimatı

Poliçeniz ödeme sonrasında bize bildirdiğiniz e-posta adresinize gelir. Mobil uygulamamız üzerinden de 24 saat poliçenize ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Poliçenizin çıktısını PDF formatında bilgisayarınızdan alabilirsiniz, posta ile gönderilen poliçeden farkı bulunmaz. Bu poliçe geçerli bir poliçedir ve aslı gibi kullanabilirsiniz.

Poliçem e-posta hesabıma ulaşmazsa ne yapabilirim?
Poliçem e-posta hesabıma ulaşmazsa ne yapabilirim?

Generali Hesabım mobil uygulamamız üzerinden poliçenize 7/24 ulaşabilirsiniz. E-posta’nızdaki önemsiz (spam) klasörünüzü kontrol edin. Poliçenizin e-posta adresinize ulaşmadığından eminseniz ve mobil uygulamamıza erişiminiz yoksa 0850 555 55 55 numaralı 7/24 Sigorta Danışmanlığı Merkezi’mizi arayabilirsiniz.

Kargo Yoluyla Poliçe Teslimatı
Kargo Yoluyla Poliçe Teslimatı

Generali’nin yeni nesil sigortacılık hizmetleri sayesinde Generali Hesabım mobil uygulamamız üzerinden 7/24 poliçelerinize ulaşabilirsiniz. Poliçenizin kargo yoluyla teslimatını istediyseniz, kargonuz 7 iş günü içinde adresinize ulaşır.

Poliçem kargo yoluyla ulaşmazsa ne yapabilirim?
Poliçem kargo yoluyla ulaşmazsa ne yapabilirim?

Aşağıdaki konular hakkında yardım almak için 0850 555 55 55 numaralı 7/24 Sigorta Danışmanlığı Merkezimizi arayabilir, ayrıca mobil uygulamamız üzerinden poliçenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  • Güncel adres bilgilerinizin kontrolü
  • Kargo teslim isteğinizin sistemde kontrolü
Generali Her Zaman Yanınızda
Generali Her Zaman Yanınızda

Kişisel Sigorta Danışmanlığı Merkezimizi her türlü sorunuz ve ihtiyacınız için 0850 555 55 55 numaralı telefonumuzdan 7/24 arayabilirsiniz.

Generali Her Zaman Yanınızda
Generali Hesabım ile Yeni Nesil Sigortacılık Hizmeti

Generali Hesabım mobil uygulamamız ile 7/24 yanınızdayız. Poliçelerinizi buradan görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda anlaşmalı servis bilgileri, kaza tespit tutanağı, ödülleriniz gibi hizmetlere anında ulaşabilirsiniz. Hasar ihbarınızı kolayca yapabilir ve tüm süreci rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca yenileme döneminde 1 dakikada teklif alıp 3 dakikada poliçenizi yenileyebilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay