Renault Araçlarınız İçin Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Renault Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

  • %70'e varan hasarsızlık indirimi
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim

Renault Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

150 yıllık kasko deneyimi ve tecrübesi ile müşterilerine her daim destek vermeyi amaç edinen Avrupa’nın en büyük 3. sigorta firması olan Generali Sigorta, ayrıcalıklı teklif ve kasko hizmetleri sayesinde Renault aracınıza en uygun fiyatlarla Renault araçlarınız için kasko sigortasını sizlerle buluşturturdu. Sizler de en cazip fiyatlarla Renault kasko hizmetinden yararlanmak için Generali Sigorta ile tanışmaya başlayın.

Renault Markası Hakkında

Makinelere fazlasıyla düşkün bir çocuk olan Louis Renault, babasının da desteği ile 21 yaşında kardeşleri le birlikte Renault Freres isimli şirketi kurmuştur. 1899 yılında Paris ve Trouville arasında düzenlenen bir yarışta Renault kardeşlerin ürettikleri özel otomobilin yarışı kazanması ise Renault Freres’in araba siparişlerini arttırarak, şirketin hızla büyümesini sağlamıştır. Zaman içinde artan taleplerin sonunda Louis Renault seri üretime geçerek işçilerini uzmanlaşmaları için eğitir. Özellikle boya, döşeme ve döşeme gibi spesifik konularda uzmanlaşan Renault çalışanları sayesinde otomobil tarihinde bir çok ilk Renault’a ait olmuştur. İlk amortisör, ilk soldan direksiyon ya da ilk servo freni sadece Renault arabalarında tasarlanmıştır. Zaman içinde kendini daha da geliştirerek ambulans, itfaiye araçları, kamyonet, gemi ve uçak motorları tasarlayarak üreten Renault; 1914 yılına geldiğinde Societe des Automobiles Renault ismini alarak sanayi devi haline gelmiştir.

Kübist baklava şeklinde bulunan Renault amblemi ilk kez 1930’lı yıllarda dizayn edilmiş, 1992 yılında ise ufak değişikliklerle, şu an tüm Renault marka araçlarda kullanılan haliyle yeni bir tasarım yapılmıştır. Renault amblemi temelde klasik şekli ile geleceği simgelemektedir.

Renault Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Tasarımı ile göz kamaştıran Renault araçlardan birine sahipseniz; öncelikle hem sizi hem de aracınızı olası tüm tehlikelere karşı korumak için Renault araçlarınız için kasko sigortası yaptırmanız gerekecektir. Bunun için ise aracınızda meydana gelecek herhangi bir zarar sonrası anında devreye giren ve maddi açıdan sizi zarara uğratmadan sorunuzu çözecek bir kasko araştırması yapmalısınız. Bu araştırma sürecinde Renault kasko fiyatları incelemesinin yanı sıra Renault araç sigortası teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olan Generali Sigorta, 150 yıllık deneyimi ve Renault araçlarınız için kasko sigortası hizmetlerindeki ayrıcalıkları ile tam bu noktada devreye girerek, sizlerin kararsızlıklarınıza çözüm oluyor. Hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tehlikelere karşı korumayı amaç edinen Generali Sigorta ile yollarda kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Bütçenize en uygun teklifi bulabileceğiniz, ayrıcalıklı hizmetleri ile sizlerle destek olan Generali Sigorta ile tanışmaya başlayın. Sizler de Generali Sigorta’dan Renault aracınıza en uygun fiyatlarla Renault araç kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay