Skoda Araçlarınız İçin Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Skoda Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

  • %70'e varan hasarsızlık indirimi
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim

Skoda Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi olan Generali Sigorta, Skoda marka araç sahiplerine ihtiyaçlarına yönelik Skoda araçlarınız için kasko sigortası deneyimini 150 yıllık tecrübesi ve ayrıcalıklı kasko hizmeti ile birlikte bütçenize uygun fiyatlarla sunuyor. Siz de Skoda araç sigortası yaptırırken bütçenize en uygun teklifleri almak ve Generali Sigorta’nın deneyimli ayrıcalıklarından yararlanmak için Generali Sigorta hizmeti ile tanışmaya başlayın.

Skoda Markası Hakkında

Çek menşeili otomobil firmalarından biri olan Skoda Auto markası kökü oldukça eskiye dayanan bir otomobil markasıdır.1895 yılında kurulan Skoda, 1991 yılında ise Volkswagen tarafından satın alınmıştır.

Skoda ilk kurulduğu yıllarda Laurin ve Klement şirketinde çalışanlar tarafından sadece bisiklet üretiminde bulunmuştur. Ardından motosiklet üretimi yapan Skoda 5-6 yıl içinde de araba üretimine başlamıştır. Mlada Boleslav şehrinde bulunan Skoda kelime anlamı olarak da çek menşeili olup hasar kelimesine karşılık gelmektedir.

1925 yılında iki şirketinden biri olan Klement markası kapanmıştır. Buna karşın 1930 yılında ise otomobil bölümü tekrar aktif hale gelmiştir. 1946 yılında devlet tekeline geçen bu şirket, tamamen devlet tarafından idame ettirilmiştir. Devlet tekeline geçtikten sonra ismi değiştirilen Skoda, AZNP adını almıştır. Dönemin iktisadi şartları ise şirketi tek binek otomobil üreticisi haline gelmiştir. 1970’li yıllarda tüm dünyada yaşanan ekonomik sıkıntılardan büyük oranda etkilenen bu şirket; 1987 yılında ise ürettikleri Skoda Favorit modeli ile ekonomisini düzelterek yeniden yükselişe geçmiştir.

1990 yılında Volkswagen ile ortaklık kurarak; şirket adına tarihi adımlar atan Skoda; 1991 yılında ise Skoda - Volkswagen ortaklığı ile adını Skoda Automobilova A.Ş olarak değiştirmiştir.

Skoda Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Skoda araç sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik teminat ve hizmetleri bulacağı Skoda araçlarınız için kasko sigortası artık Avrupa’nın en büyük 3. sigorta şirketi Generali Sigorta’da sizleri bekliyor. Siz de Skoda aracınıza en uygun fiyatlarla Skoda araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak ve Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı hizmetleri ile tanışmak için yukarıdaki formdan kasko hesaplama yaptırabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay