Tofaş Araçlarınız İçin Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Tofaş Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

  • %70'e varan hasarsızlık indirimi
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim

Tofaş Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Generali Sigorta’nın 150 yıllık ayrıcalıklı kasko hizmeti ve cebinize uygun teklifleri sayesinde Tofaş aracınıza en uygun Tofaş araçlarınız için kasko sigortası yaptırmak artık çok daha kolay. Siz de Tofaş araç sigortası yaptırırken bütçenize en uygun teklifleri almak ve deneyimli kadrosu ile ayrıcalıklı kasko hizmetlerinden her daim yararlanabilmek için Generali Sigorta ile tanışmaya hemen başlayın.

Tofaş Markası Hakkında

Türk Otomobil Fabrikası Anonim Şirketi ya da bildiğimiz adıyla Tofaş, Koç topluluğu kurucusu Vehbi Koç tarafından 1968 yılında kurulmuştur. 1969 yılında Bursa’da yer alan üretim fabrikasının temelleri atılan Tofaş, bu bölgede üretim faaliyetlerine uzun yıllardır devam etmiştir. Koç Holding ve Fiat Chrysler Automobiles yani FCA ile yarı yarıya ortaklık kuran bu kuruluş, günümüzde ise %37,8 Fiat Auto S.P.A, %37,8 Koç Holding A.Ş. ve %24,3 diğer kuruluşlara ait olan ortaklık yapısı ile üretimine tüm hızıyla devam etmektedir. Türk otomotiv sanayisinin en büyük üretici firmalarından biri olan Tofaş, hem binek hem de hafif ticari araç üretimi yapabilen ilk ve tek Türk otomotiv şirketi olma özelliğine sahiptir. Her yıl yaklaşık olarak 400 bin araç üretiminde bulunan Tofaş, 6.500 kişiye yakın çalışanıyla da Türkiye ekonomisinde söz sahibi olmuştur.

2013 yılından dünya sınıfında üretim programı olan World Class Manufacturing olarak bilinen WCM’de altın seviyeye ulaşan Tofaş fabrikası; günümüzde Fiat dışında, Citroen, Opel, Peugeout ve Vauxhall araç markaları için de üretim sağlamaya devam ediyor. Otomotiv sektöründe köklü ve güçlü bir tarihe sahip olan Tofaş firması Türkiye’de Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Ferrari, Lancia, Maserati gibi markaların satış ve satış sonrası işlem ve operasyonları ile de ilgilenmektedir.

Tofaş Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Tofaş araç modellerinden birine sahipseniz, aracınızın ihtiyacına yönelik teminat, teklif ve ayrıcalıklı hizmet olanaklarını sizlere sunan Generali Sigorta ile tanışmaya başlayın. Generali Sigorta; deneyimli kadrosu ve 150 yıllık kasko tecrübesi ile bütçenize uygun kasko fiyatları ve size özel sunduğu teminat ve ayrıcalıklı hizmetleri bir araya getirerek sizleri Tofaş araçlarınız için kasko sigortası ile buluşturuyor.

Siz de en uygun Tofaş kasko fiyatları ile tanışmak ve hem aracınızı hem de sevdiklerinizi korumak için Generali Sigorta ayrıcalıklarını yakından inceleme fırsatını kaçırmayın. En hesaplı fiyatlarla Tofaş araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak için ise yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay