Volkswagen Araçlarınız İçin Kasko Sigortası ve Fiyatları

Uygun Fiyatlarla Volkswagen Araçlarınıza Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

  • %70'e varan hasarsızlık indirimi
  • Belirli meslek gruplarına %10 ek indirim

Volkswagen Araçlarınız İçin Kasko Fiyatları

Yıllarlık deneyim ve tecrübesiyle müşterilerine destek veren Generali Sigorta’nın ayrıcalıklı teklif ve hizmetleri sayesinde Volkswagen araçlarınız için en uygun kasko sigortası yaptırmak artık çok daha kolay! Siz de bütçenize en uygun fiyatlarla size ve aracınıza en doğru Volkswagen araçlarınız için kasko sigortası hizmetlerinden yararlanmak için Generali Sigorta ile tanışmaya başlayın.

Volkswagen Markası Hakkında

Almanca’da ‘’halkın arabası’’ anlamına gelen Volkswagen, 1937 yılında Nasyonel Sosyalist Alman Partisi tarafından, tüm Alman halkının araç sahibi olması amacıyla kurulan bir otomobil firmasıdır. Volkswagen, 1940 yılından sonra Almanya’nın savaş gücünü arttırmak için hava araçları ve füze üretimine geçmiş ve Alman ordusuna büyük destek olmuştur. İkinci Dünya Savaşı sonrasında durgunluk dönemi geçiren Volkswagen, 1948 yılında ise teknolojisini geliştirerek kuruluş zamanlarındaki üretim kapasitesine yeniden çıkmış ve 1953 yılında da Almanya’da en çok üretim yapan otomobil markası haline gelmiştir.

Volkswagen Porsche, Bugatti, Bently, Audi, Seat, Lamborghini, Skoda ve Scania olmak üzere bazı araç markalarının sahibidir. 80’li yıllara gelindiğinde teknolojisini hayli geliştiren Volkswagen, gelecekteki otomobil tasarımları için de öncü niteliğindedir. Volkswagen bunun yanı sıra 1983 yıllarında çevrecilik ile ilgili yatırım kapasitelerini arttırarak; ikinci nesil Golf modellerine katalizör olarak isimlendirilen egzoz gazını filtreleyen sistemi satışa sunmuştur. Volkswagen’in sevilen modeli Golf’ün bu tarihteki çevreci özelliklerle yenilenmesi; bu modelin birincisi kadar yoğun ilgi görmesine neden olmuştur. Tüm dünyada 20 milyondan fazla üretilen Volkswagen Beetle modeli, 2003 yılına kadar üretilmeye devam etmiştir.

Günümde ise Volkswagen sahip olduğu tüm markalarla birlikte en çok üretim yapan ve otomobilleri dünyanın her tarafında kullanılan bir araç firması olarak bilinmektedir. Dünyada da toplamda 7 farklı fabrikaya sahip olan Volkswagen, ülkemizde de yüksek satış rakamlarına sahiptir. Volkswagen logosu Porsche mühendisi Franz Xaver tarafından bulunmuştur. Markanın iki harfini içerin Volkswagen logosu, 1948 yılının Ekim ayından bu yana ise Almanya’nın Wolfsburg şehrinde şereflendirilmektedir.

Volkswagen Araçlarınız İçin Kasko Sigortası

Volkswagen araç sahipleri ilk olarak aracının ihtiyaçlarına yönelik uygun teklifleri bulabileceği en doğru Volkswagen araç sigortası için araştırma yapmalıdır. Hem sizi hem de aracınızı her türlü olası tehlikelere karşı koruyacak olan sigorta şirketi seçerken ise size güven vermesine, sunduğu Volkswagen kasko fiyatları tekliflerine, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Generali Sigorta, yılların deneyimi ve kasko sigorta hizmetlerindeki ayrıcalıkları sayesinde araç sahiplerinin tüm kafa karışıklığına çözüm buluyor. Hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tüm tehlikelere karşı korumak artık Generali Sigorta’nın ihtiyaca yönelik teklifleri ile mümkün hale gelecek. Siz de yolda kendinizi yalnız hissetmemek için Generali Sigorta’nın olanaklarını yakından inceleme fırsatını değerlendirmeye başlayın. Volkswagen aracınıza en uygun fiyatlarla Volkswagen araçlarınız için kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

Lütfen daha iyi bir deneyim için cihazı dikey kullanın.
Yoksay