Generali Sigorta A.Ş
Erkan Fuat Işıksal

Erkan Fuat Işıksal

Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

Kariyer

Tarsus Amerikan Koleji’nin ardından 2002 yılında Çankaya Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Işıksal, 2005 yılında Marmara Üniversitesi’nde Sigortacılık alanında yüksek lisans yapmış, 2012 yılında ise Yeditepe Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi yüksek lisansını tamamlamıştır. 2018’de sırasıyla, INSEAD Fontainebleau Üniversitesi’nde ve Harvard Business School’da yöneticilik eğitimleri almıştır.

Kariyerine 2002 yılında Allianz Sigorta’da Bireysel Teknik Departmanında underwriter olarak başlamış, 2002-2020 yılları arasında aynı kurumda sırasıyla; Affinity Satış ve Ürün Geliştirme Yöneticisi, Proje Yönetim Ofisi Proje Müdürü, Stratejik Pazarlama Müdürü, Pazarlama ve Müşteri Deneyimi Grup Başkanı ve Müşteri Yönetimi ve İnovasyon Ofisi Direktörü görevlerini yapmıştır.

Son olarak 2020’de Sompo Sigorta’da Pazarlama ve Dijital Satıştan Sorumlu Pazarlama Koordinatörü olarak görev yapan Işıksal, Mayıs 2021 itibarıyla Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Generali Ailesi’ne katılmıştır.

Beni sosyalde takip et