Alfa Romeo Giulietta Kazanma Fırsatını Kaçırmayın

Alfa-Romeo-Giulietta-Kazanma-Fırsatını-Kaçırmayın-2 Alfa Romeo Giulietta Kazanma Fırsatını Kaçırmayın

Alfa Romeo Giluietta Kampanyası

Gündelik hayatın bir parçası olan; otomobil kullanmak kimileri için sadece gündelik bir gereklilikken bazıları için de hayatın vazgeçilmez keyiflerinden biri… Kişilerin beğenileri, zevkleri, tercihleri ve merakları; yeni bir araba satın alırken en önemli etken olan büt/çe kadar değerli. Satın alınacak otomobilin seçiminde marka, model, tasarım, teknolojik özellikler, konfor sunan detaylar gibi bir çok etken gözden geçirilmeli. Peki ya hiç aklınızda yokken; tasarımından teknolojik donanımına tüm özellikleriyle insanı kendine hayran bırakacak bir otomobile sahip olma fikrine ne dersiniz? Generali’den 1 dakikada ücretsiz olarak alacağınız Trafik veya Kasko Sigortası teklifiyle Alfa Romeo Giulietta kazanma fırsatını kaçırmayın.

İtalyan tasarımının özünü keşfetme fırsatı sunan Giulietta; yol tutuşu, sağlamlık ve güvenlik bakımından tasarlanan yepyeni bir mimari ile karşımıza çıkıyor. Süspansiyon üzerinde kullanılan rafine teknik çözümler, yeni nesil direksiyon sistemi, alüminyum ve yüksek dayanımlı çelikler gibi malzemelerden üretilmiş hafif ve sağlam yapısı ve son teknoloji üretim teknikleri sayesinde hem sıradışı dinamik performans hem de yüksek konfor seviyesi sağlıyor. Mühendislik alanında Alfa Romeo’nun büyük tecrübesi üzerine inşa edilen bir tasarım ve ortaya çıkan sonuç üstün teknolojidir. Eski nesille karşılaştırıldığında, tüm mimari alüminyum, magnezyum ve yüksek dayanımı ve sağlamlık niteliklerini ağırlık azaltımı ile birleştiren yüksek dayanımlı çelikler gibi yenilikçi malzemeler kullanılara yeniden tasarlandı. Bu mimarinin hafifliği yüksek bir performansa ve daha az fren kullanımına yol açıyor. Sportiflik ve şıklığın mükemmel bir karışımıyla tasarlanarak geliştirilen Giulietta, teknolojik ilerlemeleri benimserken Alfa Romeo markasının DNA’sına da sadık kalıyor.

Şehir içi trafiğinde yol alırken, sürüş keyfi yaşamanın en önemli desteklerinden birisi de, şehir içi trafiğe uyumlu; park sorunu yaratmayacak tasarım ve pratiklikte bir otomobile sahip olmak. Generali, şehir içinde sürüş keyfinizi artırmak için sunduğu Fiat 500 L kazanma fırsatından sonra; şimdi de İtalyan stilinin otomobil tasarımına yansımasının en başarılı örneklerinden biri olan Alfa Rome Giulietta sahibi olma fırsatı sunuyor. Sürüş keyfi ve kullanım kolaylığının yanı sıra tarzı ile de isminin hakkını veren bu otomobile 1 dakikada sahip olma şansı kaçmamalı! Bunun için tek yapmanız gereken ücretsiz, Trafik veya Kasko Sigortası teklife alıp, çekilişe katılmak. Unutmayın, yarın son gün! Herkese bol şans.