Sürücülerin Burçlarına Göre Trafikteki Karakterleri

Sürücülerin Burçları

Kimisi sakin kimisi heyecanlı ve çabuk sinirlenen. Sürücülerin burçlarına göre trafikteki karakterleri onların nasıl birer sürücü olduğunu anlatıyor.

Koçlar, aman içinizdeki trafik canavarına dikkat edin!

Hareketli, enerjik, cesur ve liderlik özellikleriyle öne çıkan Koçlar trafikte de dikkat çeken sürücüler olur. Direksiyon başında trafik kurallarını ihlal eden sürücülere sinirlenirken kendilerini trafik kurallarını ihlal ederken bulabilirler, aman dikkat! Hız yapmayı seven bir burç olsa da refleksleri iyi ve güçlüdür. Ne var ki trafikte en küçük bir dikkatsizliğin nelere mal olabileceğini de unutmamalıdırlar. Koç burcu karakterini en belirgin şekilde yansıtacak otomobil kırmızı, son model ve dikkat çekici bir spor araba olabilir.

Boğalar, sağduyuyu trafikte de elden bırakmayın

Dingin ve sağduyulu olmalarıyla ünlü olan Boğa burçlarının dediğim dedik insanlar olduğu düşünülse de aslında onlar ısrarcı oldukları konularda mantıklarını devreye sokmuş ve konunun üzerinden yüzlerce kere geçmişlerdir. Trafikte de aynı sağduyuyu elden bırakmayıp, etrafta olan bitene dikkatinizi vermenizi tavsiye etmeli. Aksi taktirde dinginlik ve sabır yerine direksiyona heyecanlı biri geçmiş olur. Boğa burcu için en uygun otomobil güvenilirliği ve kalitesiyle bilinen bir markanın oturaklı bir modeli olacaktır.

Yenilikçi ve dinamik İkizler

Değişken ve bir anı bir anını tutmayan özellikleriyle ün yapan İkizler burcu insanları, yeni fikirlere açılan geniş düşünce yapılarıyla hayranlık uyandırır. Dinamik ve ilgi çeken fikirlerinizi, rica edelim trafikte dizginleyerek kullanın. Maceradan hoşlandığınızı biliyoruz ama yollar bunun için uygun bir alan değil. Sabırsızlığınızın sinirlerinizi bozmasına izin vermeyin ve yaratıcı ve  heyecan uyandıran fikirlerinizi trafiğin emniyeti için kullanın. İkizler burcu için en uygun otomobil modern, yenilikçi ve dinamik bir model olacaktır.

Azıcık hareket Yengeçler

Sakin, durgun, ölçülü Yengeçler aslında içlerinde asla tükenmeyen bir çocukluk neşesi barındırır. Yarış ve rekabeti sevmemesi onları trafikte en sağduyulu ve dikkatli sürücüler arasına koyar. Trafik sıkıştığında en sakin kalabilen bir kaza olduğunda mantıkla hareket eden Yengeçler için önerimiz ise içinizdeki bu çocuk heyecanını azıcık ortaya çıkarmanız. Sağa mı sola mı döneceğinize sakinlikle karar verirken arkada biriken diğer araçları da düşünmelisiniz değil mi? Yengeçler için ideal otomobil güçlü motorlu ve sadık bir biçimde tercih ettikleri markanınki olacaktır.

Özgüvenli ve karizmatik Aslanlar

Dikkatli üzerlerine çekebilecek hiçbir anı kaçırmayan; lider, karizmatik ve çarpıcı Aslanlar… Aslan burcu insanı otomobil kullanırken kendine çok güvenir. Yolda karşılaşabilecekleri olumsuzluklara karşı soğukkanlı olmayı becerirler. Ne var ki dikkat çekmeyi sevmeleri kimi zaman beklenmedik yerlerde ve anlarda beklenmedik hatalar yapmalarına neden olur. İçinizdeki özgüveni trafiğin güvenli seyrine kullanmayı ihmal etmeyin Aslanlar! Sizin için en uygun otomobil lüks, konforlu ve elbette ilk bakışta gözleri üzerine çekecek bir model olacak.

Başaklar düzenli ve dikkatli

Tiziz ve düzenli Başakların bu karakter özellikleri sürücü kimliklerine de yansır. Onların otomobilini asla kirli ya da tozlu göremezsiniz. Tabii trafik kurallarına uyumları için de aynı titizlik söz konusudur. Ne var ki ummadık taş baş yarar misali sakin ve titiz Başaklarla aşık atmaya çalışmamanızı öneririz. Başaklar, sizler de detaylara çok takılıp büyük resmi kaçırmayın deriz. Sizin için ideal otomobil konforlu, ergonomik, park sorunu olmayan şehir içi kullanıma uygun bir model olacak.

Trafiğin adalet timsali Teraziler

Denge ve adalet timsali olarak bilinen Terazi insanları için trafikte de kurallar önemlidir; park yeri ararken bir Terazi’nin hakkını yemeyi denememenizi öneririz! Kibar ve saygılı sürücüler olsa da damarlarına basılınca bambaşka bir karaktere bürünebilirler. Onlar için otomobilin ekonomisi de ergonomisi de dengeli ve uyumlu olmalıdır. Bunun için en uygun model tasarımı ve teknik özellikleriyle ne çok dikkat çekecek ne de teknolojiden geri kalacak orta kararlı bir otomobil olacak.

Akrepler, biraz sakin olalım

Astrolojik burçlar arasında karakter özellikleriyle öne çıkanlardan biri Akrepler. Genelde kıskanç ve kinci olarak tanımlansalar da aslında içlerindeki hırs başarı, güç ve adalet getirir. Ne var ki trafikte hata yapanlar için korkulacak bir burçtur Akrep. Sevgili Akrepler biraz sakin olmak sizin için artılar getirecek hem de adil tavrınız daha görünür olacak. Sizin için uygun otomobil güçlü motorlu ve oturaklı modeller olacak.

Özgürlükçü Yaylar

Özgürlüklerine olan düşkünlükleri ve seyyah karakterleriyle Yaylar için trafik de yeni bir maceraya açılan yoldur! Her gün aynı rotayı izlemeyi sevmez, yeni yan ve gizli yollar keşfetmeyi severler. Trafikte korkusuz olmalarını dengeli tutmazlarsa bu özellikleri olumsuzluk olarak geri dönebilir.  Konforlu otomobilleri sevseler de onlar için önemli olan marka ya da model değil; yolda olma duygusunun kendisidir.

Organizasyon Oğlaklardan sorulur

Düzenli ve organizasyon yeteneğiyle ün salan Boğalar, trafiğin en düzenli ve saygılı sürücülerindendir. Zor durumlardan güçlü ve gelişmiş refleksleriyle sıyrılır, trafiğin sıkıştığı noktalarda sürüş yetenekleriyle harikalar yartırlar. Oğlaklar sadece anı yaşamaz, onlar için gelecek de çok önemlidir. Bunun için otomobilleri hangi marka ya da model olursa olsun teknik servisi ve müşteri ilişkilerinin ihtiyaç duydukları her an çalışıyor olması daha önemlidir.

Kovaların hayal gücü yüksek olur

Kova burcu insanları hayalci kişilikleri ile tanınır. Çok araştırıp çok bilirler ama bu özellik kimi zaman burnu büyüklük olarak algılanır. Otomobilin teknik özelliklerinden motordaki bir arızaya kadar her noktasına hakimdirler. Ancak onlara bir soru sormaya kalkınca saatler sürecek bir derse hazır olun deriz. Sevgili Kovalar, trafikte biraz daha sabırlı ve daha az kibirli olun lütfen zira herkes konuya sizin kadar hakim olmayabilir. Sizin için uygun otomobil, teknik özellikleri mümkün olduğunca gelişmiş modellerde olacaktır.

Duygusal ama mantıklı Balıklar

Hayalci ve romantik olmalarının yanı sıra mantıklı ve özverili karakterleriyle tanınırlar. Kurallara bağlı ve trafiğe saygılıdırlar. Ne var ki dalgınlıkları trafikte tehlikeli durumlar yaratabilir. Rahat, kullanışlı ve pratik bir otomobil modeli ile hayatlarının sonuna kadar mutlu olup, hayallerinde uzaklara yolculuğa çıkmaya devam edebilirler…

Astrolojiye göre sizin burcunuz hangisi olursa olsun, trafik kurallarına özen gösterip; yolda karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara karşı otomobilinizi kasko ile güvence altına almayı ihmal etmeyin!px Sürücülerin Burçlarına Göre Trafikteki Karakterleri