Seyahat Sağlık Sigortası

Hangi ülkeye
seyahat ediyorsunuz?


Avrupa Ülkeleri Tüm Dünya

İster Schengen vizesi için olsun isterseniz ABD seyahatiniz için...

Yurtdışına tatil veya iş amaçlı seyahatlerinizde, vize onayının ön şartını yerine getirirken, yurtdışındaki olası tedavi masraflarınızı üstlenen sigorta ürünüdür. Generali Seyahatim Güvende Sağlık poliçeleri ile, zorunlu teminatların yanı sıra birçok ek hizmet sunulmakta, seyahatin en sorunsuz şekilde güvence altına alınması amaçlanmaktadır.

Üstelik Turkcell’lilere özel 30 dk. yurtdışı konuşma paketi hediye!

Teminatlar
?
30.000 EURO
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
turkcell Kampanya
?

Neden almalıyım?

Vize zorunluluğu olmasa bile, yurtdışı seyahatlerinizde Seyahat Sağlık Sigortanızı mutlaka yaptırmanızı öneriyoruz. Satın aldıktan sonra çok kolay ve hızlı bir şekilde poliçeyi Türkçe ve İngilizce olarak görüntüleyebilir, indirebilir ve çıktısını alabilirsiniz.

Hastalık ve yaralanma tedavi masrafları

7/24 hizmet veren medikal cevaplar ve doktor danışma hattı

Vize alırken geçerli 30.000 Euro kapsamlı seyahat sağlık sigortası

Turkcell hat sahiplerine yurtdışında geçerli 30 dakika hediye konuşma

turkcell

Turkcell’lilere özel 30 dk. konuşma hediye kampanyası

Vize işlemleri ve sağlık güvenceleriniz için Generali Seyahat Sağlık Sigortası’nı seçerken, Turkcell’lilere özel 30 dk. konuşma hediyesinden* de yararlanabilirsiniz.

Generali Seyahat Sigorta’sını alırken Turkcell hatlı numaranızı girin.

1

Hediye 30 dakika seyahatinizden önce hattınıza yüklensin.

2

Hediye dakikaları 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

3

Kampanyadan faydalanmak istiyorum

Kampanya Şartları

kadin

*Hediye konuşma Kapsamlı Paket alternatifinin WEB sitemiz üzerinden alınması koşulu ile geçerlidir

Birkaç Adımda Fiyatınız Hazır

Generali’nin yeni nesil sigortacılığı ile tanışma vaktiniz geldi! 1 dakikada en iyi teklifi alın, poliçeniz anında hazırlansın.

Sıkça Sorulan Sorular

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Nedir?

Yurtdışına tatil veya iş amaçlı seyahatlerinizde, vize onayının ön şartını yerine getirirken seyahatiniz süresince başınıza gelebilecek beklenmedik durumlara karşı sizi güvence altına alan, yurtdışındaki tedavi masraflarınızı üstlenen sigorta ürünüdür. Generali Seyahatim Güvende Sağlık poliçeleri ile, zorunlu teminatların yanı sıra birçok ek hizmet sunulmakta, seyahatin en sorunsuz şekilde güvence altına alınması amaçlanmaktadır.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesinin Süresi Nasıl Belirlenmeli?

Vize işlemlerinde sorun yaşanmaması adına, seyahat sağlık poliçenizi seyahat tarihinizden 1 gün önce başlatıp, dönüş tarihinizden 1 gün sonra bitirmenizi öneriyoruz. Poliçenizin başlangıç ve bitiş günleri seyahat için yurtdışında bulunduğunuz süreyi tamamen kapsamalıdır. Generali Seyahatim Güvende Sağlık poliçelerinde, poliçenizin bitiş tarihi, otomatik olarak dönüş için belirttiğiniz tarihin 1 gün sonrası olarak tanımlanmaktadır.

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Seyahat sağlık sigortası primi hesaplanırken farklı etkenler mevcuttur; seyahatin süresi, seyahat edecek kişi sayısı, gidilecek ülke, kişinin yaşı, ve poliçe kapsamına dahil edilen teminatların çeşitliliğine göre sigorta primi değişmektedir.
Schengen Ülkeleri Tüm Dünya
1-8 Gün € 9.00 € 10.00
9-15 Gün € 10.00 € 15.00
16-31 Gün € 16.00 € 22.00
32-62 Gün € 23.00 € 30.00
63-92 Gün € 30.00 € 40.00
93-181 Gün € 40.00 € 50.00
182-365 Gün € 60.00 € 70.00

Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası Poliçesini İnternet Üzerinden Satın Alabilir Miyim?

Evet, Seyahatim Güvende Sağlık poliçenizi web sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde temin edebilirsiniz, tüm yönlendirme ve açıklamalar işlemler sırasında tarafınızla paylaşılmaktadır. Desteğe ihtiyaç duyarsanız bize kolayca ulaşabilirsiniz. İşlemleri tamamladıktan sonra, gerekli tüm dökümanlar Türkçe ve İngilizce olarak mail adresinize iletilmektedir. Vize başvurunuzda direkt kullanabilirsiniz.

Havaalanında Bagajlarım Kaybolursa Veya Zarar Görürse Poliçem Zararımı Karşılar Mı?

Yurtdışı tarifeli uçuşunuzda 'check-in' işlemi yapılmış bagajınızın kaybolması, çalınması veya zarar görmesi halinde bagajın havayolu şirketince belirlenen süre içerisinde (minimum 21 gün) bulunamaması durumunda, havayolunun kayıp, zarar ya da çalınma raporu düzenlemiş olması şartı ile azami 400 EURO limit dahilinde ödeme yapılamaktadır. Bagajınızın bulunması durumunda ise, ikametgahınıza veya seyahat için planladığınız varış yerine gönderilmesi sağlanmaktadır.

Generali Seyahatim Güvende Sağlık Poliçesi elime ne zaman ulaşır?

Seyahat sağlık sigortanızı web sitemiz üzerinden bir kaç dakika içinde satın alabilirsiniz ve çıktısını anında alabilirsiniz. Poliçeniz adresinize gönderilmemektedir.

Generali Seyahatim Güvende Sağlık Poliçesi beni hangi risklere karşı korur?

Generali Seyahatim Güvende Sağlık Poliçemiz vize başvurunuzda zorunlu tutulan asgari teminatları karşılamakta ve artı ek hizmetler sunmaktadır. Ayrıca, Turkcell hat sahiplerine özel "yurtdışında geçerli 30 dakikalık konuşma paketi"nden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Generali Seyahatim Güvende Sağlık Poliçesi neleri kapsar?

Seyahatiniz süresince yanınızda bulunması gereken Seyahatim Güvende Sağlık poliçesi, kaza veya hastalık sonucu ayakta/hastanede yatarak tedavi masraflarını ve ani bir rahatsızlık/kaza nedeniyle ortaya çıkan hayati tehlikenin bulunduğu durumları kapsar ve limitler dâhilinde sizi güvence altına alır.

Turkcell kampanyasında kazanacağım dakikaları herhangi bir Turkcell hattında kullanabilir miyim?

Evet, satın alma sürecinde kampanyadan faydalanmak istediğiniz telefon numarasını ilgili alana yazabilirsiniz.

Generali Seyahatim Güvende Sağlık Poliçesi vize işlemlerinde geçerli midir?

Evet, Generali Seyahatim Güvende Sağlık Poliçesi vize işlemlerinde zorunlu tutulan seyahat sağlık sigortasını tam anlamıyla karşılamaktadır. Sigortanızı satın aldıktan sonra çıktısını alıp vize belgelerinizin arasına eklemeniz yeterlidir.

yildiz

200 Yıllık Sigortacılık Deneyimi

Generali Sigorta, 200 yıllık sigortacılık deneyimi ve 150 yıldır Türkiye’de hizmet göstermenin gururuyla müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmaktadır.

user-avatar
Vize ofisine gitmeden 2 dakika içinde tüm sigorta işlemlerini çok uyguna hallettim! Gerçekten 2 dakikada poliçe almayı beklemiyordum :)
user-avatar
Sürekli yurt dışına çıkan biri için büyük kolaylık. Sigortamı hem hızlı, hem de çok uyguna alıyorum. Teşekkürler Generali.
user-avatar
Vize başvuruma bir gün kala,seyahat sağlık sigortamın eksik olduğunu farkettim. Generali’den hızlıca aldım, herkese tavsiye ederim.
user-avatar
Bir haftalık Paris-Amsterdam tatilimde Paris’te hastalandım, normalde çok ciddiye almadığım bir sigortaydı ama almamış olsam ne yapardım bilmiyorum. İlginize çok teşekkür ederim.
user-avatar
Bir çok kez yurtdışına çıktım, bir çok farklı firmadan sigorta yaptırdım. Artık adresim sadece Generali oldu, güvenim hiç bir zaman boşa çıkmadı.
user-avatar
İş için ayda en az iki kez yurtdışına çıkıyorum, ne zaman rahatsızlansam bir telefonla size ulaştım. Teşekkürler
user-avatar
Arkadaşlarımla Yunanistan’da kaza yaptık, Generali sağlıkla ilgili her şeyi karşıladı, arkadaşlarım çok ciddi bir miktar ödemek zorunda kaldılar. İyi ki Generali’yi seçmişim.
FİYATINI ÖĞREN
Sadece 1 dakika