Generali Sigorta A.Ş

Çocuğunuzla Araba Yolculuğu Yaparken Dikkat Etmeniz Gerekenler

İlk Yayınlanma: 25.04.2018 Generali Sigorta Son Düzenleme : 29.11.2022

Merhaba, ben Generali Ali. Çocuklarla yolculukta beklenmedik durumlara karşı kendinizi hazır hissetmek için, önce kendinize güvenip, çocuklarla yolculuğa kendinizi hazırlayın.

  • Yanınıza alacaklarınızın listesini yapın: İhtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyaları yazın ve yola çıkmadan listenizi kontrol edin.
  • Oyuncak seçimine dikkat edin: Çocuğunuzun ilgisini çeken oyuncakları tercih edin, bazen evde çok ilgilenmediği bir oyuncak yolculuk sırasında favori oyuncağı haline gelebilir.
  • Yanınıza yedek giysi almayı unutmayın: En önemli şeylerden bir tanesi de rahat giysiler tercih etmek ve her duruma karşı yanınızda yedek kıyafet bulundurmaktır.
  • Çocuğunuzu mutlaka araba koltuğunda oturtun: Her ne kadar ön koltukta oturmak çocuklar için eğlenceli olsa da güvenlik açısından araba koltuğunda oturması önem taşıyor.
  • Yolculuk sırasında eğlenmesini sağlayın: Uyandıklarında sohbet etmek, yol boyunca çevreyi incelemek ve oyunlar üretmek yola olan ilgilerini artırır.

Ailenizle geçirdiğiniz keyifli vaktinizi güvence altına alın, kasko sigortası yaptırmayı unutmayın!

Benzer Başlıklar

Kış Lastiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kış Lastiği Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yaklaşan kışla birlikte güvenli sürüş için, aracınız için kış lastikleriniz hazır mı? Aracınızın karlı, buzlu yolda yol tutuşunun artması hem kendiniz...

Devamını Oku
Plaka Yenileme ve Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Plaka Yenileme ve Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Plaka yenileme ve değiştirme işlemleri hakkında detaylı bilgiler edinmek ve adım adım yapılması gerekenleri öğrenmek için hemen tıklayın.

Devamını Oku
Çalınan ve Pert Araç Sigortası Ödemesi Nasıl Gerçekleşir

Çalınan ve Pert Araç Sigortası Ödemesi Nasıl Gerçekleşir

Sıfır veya ikinci el bir araç alındığı zaman trafik sigortası yaptırmanız zorunludur. Aracınızı aldığınız andan itibaren sigorta poliçeniz de satın al...

Devamını Oku