Generali Sigorta A.Ş

Aylardır beklediğiniz o an geldi.. Ailenizle ve ya arkadaşlarınızla seyahate çıkıp çalıştığınız dönemin yorgunluğunu atacaksınız; yeni yerler, tatlar, hobiler keşfedeceksiniz. Ya da iş için yurtdışına çıkacaksınız ve bu iş seyahati gerçekten de sizin için çok önemli. Sayılı gün zaten çabuk geçer, bir de hastalandığınızı düşünün..

Bir anda fikir olarak bile kötü geldi değil mi? Vatandaşı olmadığınız bir ülkede, hasta olduğunuzda ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Doktora mı gitmelisiniz, hastaneye mi? Hastaneye gidecekseniz hangisini tercih etmelisiniz? Size ne kadarlık bir ödeme çıkacak ve bu ödeme yüzünden yapmak istediğiniz neleri yapamayacaksınız? Ya da sadece danışmaya ihtiyacınız var ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bu gibi durumları düşündüğünüzde bile keyfiniz kaçıyorsa, biz seyahate çıkmadan önce önleminizi alın deriz..

Önlem olarak size Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortasını öneriyoruz. Uygun bir fiyata, birkaç dakika içinde internetten alabileceğiniz sigortanız sayesinde rahatça hareket edebilir, gezinize veya işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası’nı bazı ülkeler vize başvurusunda zorunlu tutarken, bazı ülkeler ise kişinin inisiyatifine bırakıyorlar.

Avrupa Birliği ülkelerinden vize başvurusunda sigorta isteyen ülkelerden bazıları; Belçika, Fransa, Almanya, Portekiz, İtalya, İspanya, Yunanistan, Hollanda, Danimarka, İzlanda, Norveç, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta,Polonya, Slovakya, Slovenya. Schengen üyesi ülkeler için vize başvurusu yaparken vizenizin kabul edilmesi için gereken belgeler içinde Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası zorunlu tutuluyor.

Ancak biz, ister Avrupa Birliği ülkesi olsun, ister diğer ülkeler olsun, bir ülkeye tatil veya iş amaçlı gidiyorsanız mutlaka bu sigortayı yaptırmanızı  öneriyoruz. Peki neden Generali Seyahat Sağlık Sigortası? Çünkü Generali #bildigingibideğil, avantajlarınız saymakla bitmez. Seyahat sağlık sigortamızla; bagaj kaybını, tedavinizi ayakta ya da yatarak, ilaçlarınızın sevkini ve bu gibi nedenlerden nakil ve seyahatinizi 30.000 euro teminatla karşılıyoruz.

Ayrıca, vize işlemleri ve sağlık güvenceleriniz için Generali Seyahat Sağlık Sigortası’nı seçerken, Turkcell’lilere özel 30 dk. konuşma hediyesinden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca aracı firmaya ihtiyacınız yok, internet sitemize girip bir kaç dakika içinde seyahat sağlık sigortası fiyatınızı görüp, satın alabilirsiniz.

En Çok Okunanlar