BMW Kasko Sigortası

Uygun Fiyatlı BMW Kasko Sigortası.
Sadece 3 adımda fiyatını öğren.

Fiyat Öğren

BMW Kasko Fiyatları

Generali Sigorta, yılların verdiği deneyim ve kasko hizmeti ayrıcalıklarıyla BMW araç sahiplerine en uygun fiyatlı BMW kasko sigorta hizmetini sunuyor. Siz de ayrıcalıklı hizmetleriyle bütçenize en uygun fiyat teklifi almak için Generali Sigorta’dan destek alın.

BMW Araç Hakkında

Alman menşeli otomobil, motosiklet, bisiklet ve motor üreticisi BMW ve özellikle otomobil sektöründe dünya devi olarak ön plana çıkmaktadır. 1917 yılında Franz Josef Popp tarafından kurulan bu firmanın, mimarisi ile göz kamaştıran merkezi ise Almanya’nın Münich kentinde bulunur. Başlangıçta sadece uçak motoru üreten BMW şirketi ilk uçak motoru yapan firma olarak da adını tarihe yazmıştır. BMW 1928 yılında Fahrzeugtechnik Eisenach A.G otomobil şirketini satın aldıktan sonra otomobil üretimine başladı. BMW ilk otomobil seri üretimini ise 1929 yılında 3/15 PS ismindeki bir araç ile yapmıştır.

Bir çok kişinin bu firmada en çok dikkat merak ettiği özelliklerinden biri de amblemidir. BMW amblemi içinde bulunan parçalı mavi kısım gökyüzünü, beyaz kısım ise uçak pervanesini temsil etmektedir. Bu simgelerin var olma sebebi ise BMW’nin ilk olarak uçak motoru üreten bir şirket olmasıdır.

Şu an da Mini ve Rolls - Royce otomobil şirketlerinin de sahibi olan bu firma; binlerce çalışanı ile birlikte ürettiği her model arabada yeni bir özellik çıkararak profesyonelliği bir vizyon haline getirdi.

BMW araç modellerinin hepsi kullanıcılarına eşsiz bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. BMW aracınızda yaşadığınız bu konforun bozulmaması için aracınızı, dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı da koruma altına almalısınız. Bu nedenle aracınıza BMW araç kasko hizmeti almanız mutlaka gerekli bir durumdur.

BMW Kasko Sigortası

Siz de BMW araç sahibiyseniz ilk olarak aracınızın ve sizin ihtiyacınıza yönelik teklifleri bulabileceğiniz en uygun BMW araç sigortası için araştırma yapmalısınız. Hem sizi hem de aracınızı her türlü tehlikelere karşı koruyacak olan bir sigorta şirketi seçerken; size güven vermesine, sunduğu tekliflere, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Generali Sigorta ise yılların deneyimi ve kasko sigorta hizmetlerindeki ayrıcalıklarıyla araç sahiplerinin tüm kafa karışıklığına çözüm buluyor. Hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tüm tehlikelere karşı korumak artık Generali Sigorta’nın ihtiyaca yönelik teklifleri ile mümkün hale gelecek. Siz de yolda kendinizi yalnız hissetmemek için Generali Sigorta’nın olanaklarını yakından inceleme fırsatını değerlendirmeye başlayın. BMW aracınıza en uygun fiyatlarla kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz.

FİYATINI ÖĞREN
Sadece 1 dakika