Generali Sigorta A.Ş
  • Esnek taksit imkanları ve avantajlı ödeme seçenekleri ile bütçeni koru
  • Basit ve anlaşılır online işlem adımlarıyla vakit kaybetme
  • 200 yıllık sigorta deneyimi ile güvenilir ve kapsamlı hizmet al
Hemen Kasko Teklifi Al
Seyahat Sağlık Sigortası Teklifi Al
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi Al
Konut Sigortası Teklifi Al
DASK Teklifi Al

Neden Generali Sigorta?

200 Yıllık Sigortacılık Deneyimi

200 Yıllık Sigortacılık Deneyimi

Generali Grubu olarak sigortacılıkta 200 yıldır başarıyla hizmet veriyoruz.

Türkiye’nin İlk Sigorta Firmasıyız

Türkiye’nin İlk Sigorta Firmasıyız

Türkiye’nin ilk sigorta firması olma özelliğini taşıyarak, çalışmalarımızı 150 yıldır Türkiye'de gururla sürdürüyoruz.

Avrupa’nın En Büyük 3 Sigorta Şirketinden Biriyiz

Avrupa’nın En Büyük 3 Sigorta Şirketinden Biriyiz

Generali, dünya genelinde 50 ülkede 75 bin çalışanı ile 67 milyon müşteriye hizmet veren Avrupa’nın lider sigorta şirketlerinden biridir..

Generali Grubu olarak sigortacılıkta 200 yıldır varız ve yüzyılları aşan deneyimimizle, sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Sizlerin güvencesi olmak için çıktığımız bu yolculukta sunduğumuz farklı sigorta çeşitleri ile her anınızda yanınızdayız! Dilerseniz hemen Kasko, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, DASK, Seyahat Sağlık Sigortası ve Konut Sigortası gibi ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi edinebilir, online sigorta teklifi alabilir, her bütçeye uygun sigorta fiyatlarını değerlendirebilirsiniz. Hem emeklerinizin maddi zararlarını güvenle temin edebilmek hem de kendinizi ve ailenizi güzel bir geleceğe hazırlamak için sigorta teklif talebinizi hemen oluşturun!

Önemli Bilgilendirme:

Piyasada şirketimizin adı kullanılarak sahte kefalet senedi satıldığı yönünde ihbarlar almaktayız. Konuyla ilgili yasal yollara başvurular yapılmış olup hukuki süreç devam etmektedir. Generali Sigorta A.Ş olarak kefalet sigortası ürünümüz bulunmamaktadır. Bu tür kişi ve kuruluşlara itibar edilmemesi önemle rica olunur.

Generali Hesabım

Generali Hesabım’da Neler Var?

Generali Hesabım mobil uygulamamız ve web sitemiz, sigortacılık hizmetlerine yeni bir soluk getiriyor.

  • Parmak iziyle anında erişim
  • Acil durumlarda hızlı destek
  • Generali ve acenteleriyle kolay iletişim
  • Ödüllere anında ulaşım ve yeni fırsatlar
  • Tüm poliçelere anında ulaşma imkanı
  • Gerçek zamanlı hasar takibi ve yönetimi
Generali Hesabım

Tecrübe, Güven ve Kapsamlı Hizmet

Kapsamlı ve güvenli bir hizmet için Generali Sigorta aradığınız adres. Neden mi? Türkiye’nin ilk sigorta firmasıyız ve çalışmalarımızı 150 yıldır Türkiye'de gururla sürdürüyoruz. Generali olarak ayrıca dünya genelinde 50 ülkede 75 bin çalışan ile 67 milyon müşteriye hizmet veren Avrupa’nın lider sigorta şirketlerinden biriyiz. Basit ve anlaşılır online işlem adımlarımız sayesinde vakit kaybetmeden sigorta teklifi alma talebinizi karşılayabiliyor ve sigorta poliçesi detaylarına ulaşabiliyorsunuz. Üstelik iki asırlık tecrübemize dayanarak, değişen dünyaya ve ihtiyaçlara uyum sağlayan yenilikçi bakış açımızla sigortacılık sektörüne yaratıcı çözümler sunuyoruz.

Generali’de Her İhtiyaca Uygun Bir Sigorta Ürünü Mevcut

Sağlık, hayat, konut, araç ve iş yeri sigortaları gibi geniş bir yelpazede, her türlü ihtiyacınıza uygun çözümler sunuyoruz. Size özel sigorta çözümlerimizle, yaşamın her alanında yanınızdayız. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun teminat seçeneği ile Kasko Sigortası ve Elektrikli Araç Kaskosu ürünlerimizi inceleyebilir, meslek gruplarına özel indirimler ve taksit fırsatlarından faydalanabilirsiniz. İsteğe bağlı genişletilmiş hastane ağı seçeneği sunan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile ise 12 defaya kadar ayakta tedavi imkânı sizleri bekliyor.

 

Kanuni düzenleme ile konutlar için zorunlu hale getirilen Deprem Sigortası’nı Generali ayrıcalığıyla edinerek, kredi kartına taksit avantajı ve yenilemelerde indirim fırsatından faydalanabilirsiniz. Ayrıca Süper Evim Konut Sigortası da eklenip çıkarılabilen geniş kapsamlı asistans hizmeti paketleriyle sizlerle. Evinizdeki çeşitli hasarlardan, sağlık hizmetlerine kadar ihtiyaç duyduğunuz birçok konuda hasarlarınızı karşılayan Konut Sigortası’na Generali ayrıcalıklarıyla sahip olabilirsiniz.

 

Seyahat keyfinize gölge düşürmemek, güvenle ve endişe yaşamadan bir seyahat geçirmek istiyorsanız Seyahat Sağlık Sigortası’nı değerlendirebilirsiniz. Seyahat Sağlık Sigortanızı online bir şekilde dilediğiniz yerden, sadece 3 adımda edinebilirsiniz. Seyahat Sağlık Sigortası ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın!

Sigorta Fiyatlarında Avantajlar Sizlerle

Yüksek kalite ve güvenli sigortacılık hizmetleri avantajlı ödeme seçenekleri ve iyi fiyat garantisiyle Generali’de sizleri bekliyor. Sigorta ürünlerimizin tamamında kredi kartına taksit avantajıyla ödeme yapabilir, DASK ürünümüzde yenilemede indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun teminat seçeneği ile poliçenizin kapsam ve detaylarını kendi şartlarınıza göre şekillendirebilirsiniz. Meslek gruplarına özel indirimler ve online ödeme kolaylığı gibi imkânlardan da faydalanabilirsiniz. Hemen online olarak sigorta teklifi alın, en uygun teklif avantajlarından yararlanın!

Bireysel ve Kurumsal Sigorta Ürünlerimizle Yanınızdayız

Yalnızca bireysel sigorta ihtiyaçlarını değil kurumsal sigorta ihtiyaçlarını da karşılıyoruz. Ferdi Kaza Sigortası, Konut Yangın Sigortası, Cep Telefonu Koruma Sigortası gibi bireysel ürünlerimizin yanı sıra; işletmenizin maddi hasarlarını güvence altına almak için Elektronik Cihaz Sigortası, Hırsızlık Sigortası, İş Yeri Sigortaları, Mühendislik Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Üçüncü Şahıs Sorumluluk Sigortası gibi kurumsal ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşmak Çok Kolay

Hayatını kolaylaştıracak sigortacılık ürünlerimize nasıl ulaşabilirsin?

EN YAKIN ACENTEMİZİ

EN YAKIN ACENTEMİZİ
ZİYARET EDEBİLİRSİN

WEB SİTEMİZDEN FİYAT

WEB SİTEMİZDEN FİYAT
TEKLİFİ ALABİLİRSİN

0850 555 5555

0850 555 5555
NUMARALI TELEFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİN

Müşteri Yorumları

LEVENT ERİŞ
17.03.2024
“Ben sigortacımdan ve sigortadan memnunum ama kimseyi aşırı zorlamaya tabii tutamam”
ERTAN DENK
17.03.2024
“Kokaylık sağlanması istediğim cevabımın verilmesi”
ERCAN ŞAHİN
05.03.2024
“Müşteri temsilcinizin tutumu”
BEDRİYE ŞAHİNALP
28.02.2024
“Yaklaşım ve cozum sekli”
EMİNE KAYA
27.02.2024
“İlgi alaka karşılaşmaları çok iyi talepleri itinayla dinliyorlar ve yönlendirme yapıyolar”
BURCU ÖZOĞUZ
26.02.2024
“Öncelikle telefonda bu güne kadar bana hizmet veren tüm ekibiniz çok ama çok başarılı. Onların yaklaşımı ve yardım odaklı davranışları kurumunuz ile çalışmam için en büyük etken.”
EMİN BALCI
15.02.2024
“General Sigortadan memnunun tavsiye ederim”
SALİH KAHRAMAN
12.02.2024
“iyi bir hizmet verildi”
SERDAR YÜKSEL
08.02.2024
“Generali ailesi ile yol arkadaşlığı yapmaktan dolayı çok mutluyum. Tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Sorunsuz hizmet.”
ZEKİYE SEVİNÇ TOPUZ
01.02.2024
“Acentamın -Hakan Sözmen - beni ,sorduğum sorulardan bıkmadan bilgilendirmesi”
4.8 / 5

Sıkça Sorulan Sorular

Generali Sigorta 200 yıllık sigortacılık deneyimine, Türkiye’nin ilk sigorta firması olma özelliğine ve Avrupa’nın da en büyük 3 sigorta şirketinden biri olma özelliğine sahip. Eğer kapsamlı, güvenilir ve insan odaklı bir sigortacılık hizmeti almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Bunlara ek olarak zengin sigorta poliçeleri, avantajlı ödeme imkânları ve ihtiyaç duyduğunuz her an 7/24 hızlı çözümler sunuyoruz.

Size en yakın acentemizi ziyaret ederek, sayfamızda bulunan teklif formunu doldurarak ya da 0850 555 5555 numaralı telefondan sizin en için en uygun ve avantajlı sigorta ürünü teklifini alabilirsiniz.

Birçok farklı sigorta türünde kapsamlı hizmetler sunuyoruz. Bunlardan bazıları; Kasko, DASK, Konut Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Elektrikli Araç Kaskosu, Ferdi Kaza Sigortası, Hırsızlık Sigortası, Konut Yangın Sigortası, Bagaj Sigortaları, Havacılık Sigortaları, İş Yeri Sigortaları, Makine Kırılması Sigortası, Sorumluluk Sigortaları, Montaj Tüm Riskler Sigortası. Sigorta şartları detaylarını görmek isterseniz tıklayın!

Hasar durumunda, öncelikle güvenliğinizi sağladıktan sonra, 0850 555 55 55 numaralı telefon hattımızdan 1’i tuşlayarak hasar ihbarında bulunabilirsiniz. Acil durumlarda sağlık hizmetlerine ait faturalarınızı şirketimize iletmeniz halinde de hasarınız değerlendirilir.

Generali Sigorta ile kişisel bilgileriniz güvende. Bizlerle sigorta teklifi için paylaşacağınız kişisel bilgileriniz ve ödeme bilgileri, tüm dünyada kabul edilip kullanılan SSL protokolü ile koruma altına alınır.

Bizi Değerlendirin