Finansal durumunuzun kontrolünü ele almak istiyorsanız, telefonunuza yükleyebileceğiniz çeşitli bütçe oluşturma ve tasarruf uygulamaları işinizi kolaylaştıracak. Giderlerinizi kontrol etmek, harcama alışkanlıklarınızı anlamak ya da bir tasarruf hedefi belirleyerek geleceğinizi planlamak istiyorsanız, paranızı kontrol etmenize yardımcı olan teknolojilere dair incelememizi okuyun.  

Peki bu uygulamalar nasıl çalışıyor? Kişisel finans uygulamaları bütün işlemlerinizi tek bir tabloda göstermek için gelir kaynaklarınızı belirlemenizi, sabit ve değişken giderlerinizi kaydetmenizi, tasarruf hedefleri belirlemenizi sağlar, hatta bazı uygulamalar bankalara ve ödeme platformlarına bağlanarak finansal durumunuzu otomatik olarak takip edebilir. Size en uygun olanı bulmak için hedeflerinizi düşünün. Harcamalarınızı düzenlemek mi yoksa tasarruf mu yapmak istiyorsunuz?
Hazırladığımız infografiğimizde çeşitli uygulamaların öne çıkan yönlerini sizin için özetliyor.  

Zz03NDgyMDVhNDhkYTcxMWVjOWRiZTU2YmU3N2Q4ZDg5NQ==?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOlsiNzQ4MjA1YTQ4ZGE3MTFlYzlkYmU1NmJlNzdkOGQ4OTUiXSwiZXhwIjoxNjQ5MjU0NDEwfQ Bu uygulamalar ile finansal durumunuzu kontrol altına alın!

 

Sizin için derlediğimiz bu yedi uygulama ile bütçenizi takip edebilir, yatırımlarınızı daha kolay yönetebilir, para alıp gönderebilir, hatta banka hesaplarınızdaki hareketleri otomatik olarak bütçe hesabınıza yansıtabilirsiniz. Gelirlerinizi ve giderlerinizi bir arada görmek ve tasarruf hedeflerinizdeki gelişmeleri takip etmek artık hiç olmadığı kadar kolay.

 

px Bu uygulamalar ile finansal durumunuzu kontrol altına alın!